Jakie blogi kosmetyczne i modowe polecacie?

My kobiety wprost uwielbiamy konsultować ze swoimi koleżankami różne sposoby pielęgnacji ciała i włosów. Jednak nasze znajome mogą nie mieć na jej temat tak dużo do powiedzenia, jak niektóre dziewczyny, które zajmują się tym praktycznie nałog… to znaczy, zawodowo. Sprawdźmy, jakie blogi kosmetyczne i modowe są polskiej blogosferze najlepsze.

Kosmetyczna hedonistka

Kosmetyczna hedonistka przekaże nam informacje na temat pielęgnacji włosów – które sama ma po prostu przepiękne. A także podzieli się z nami opiniami o kosmetykach, które używała lub innych produktach do pielęgnacji ciała i włosów. Jeśli poszukujecie inspiracji makijażowych lub nie wiecie, jak pomalować swoje paznokcie, to również zajrzyjcie na jej bloga.

Alinarose

Alinarose ma bardzo holistyczne podejście do treści publikowanych na swojej witrynie. Podpowie nam, jakich kosmetyków używać, a które są raczej nie warte uwagi. Zdradzi również tajemnice, czemu zawdzięcza tak świetny wygląd. Ostatnio oprócz wpisów urodowych i modowych, dzieli się również swoimi spostrzeżeniami odnośnie diety i aktywności fizycznej.

Cocosanka

Cocosanka w blogosferze stawia dopiero swoje pierwsze kroki, jednak już od razu widzimy, że dziewczyna swoją witryną chce przedstawić coś nowego. Oprócz zwyczajnych recenzji kosmetyków w formie blogowych wpisów znajdziemy tutaj także porównywarkę produktów do pielęgnacji i informacje na temat aktualnych promocji. To bardzo pomocne, zwłaszcza dla dziewczyn, które nie mają czasu na wertowanie gazetek reklamowych.

Jedna odpowiedź do “Jakie blogi kosmetyczne i modowe polecacie?”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *